شیلنگ طرح داراکار شفاف خطی یک محصول بسیار باکیفیت و استاندارد است که به جهت انتقال سیالات مورداستفاده قرار می‌گیرد، مشخصه‌های فنی و ویژگی‌های تولیدی مثبت زیادی دارد. از طرفی شما می‌توانید این شلینگ را بسته به نیاز خود در حوزه‌های مختلف مورداستفاده قرار دهید و حتی برای انتقال طولانی آب در مسیرهای دورودراز نیز گزینه‌ای مناسب است.

اصطلاح “شیلنگ آب” را می‌توان برای بسیاری از کاربردهای مختلف استفاده کرد. اما، قبل از خرید شیلنگ آب، باید بدانید که چه چیزی شلنگ‌ها را برای کاربردهای مختلف مفید می‌کند. اگر شلنگ اشتباهی بخرید، پروژه شما می‌تواند خیلی سریع به سمت جنوب پیش برود. تفاوت‌های مهمی بین انواع شیلنگ‌ها وجود دارد.

برخی از ملاحظات در خرید شیلنگ آب شامل مواردی مانند دما، ورودی در مقابل تخلیه، فشار، اسیدیته، مصرف آب آشامیدنی، ویسکوزیته و سایر عناصر است. علاوه بر حجم آب و سرعت پمپاژ موردنیاز، باید مطمئن شوید که به نوع مایع و محل استفاده از شیلنگ فکر می‌کنید.

شیلنگ مکش

همان‌طور که از نام آن مشخص است، این شیلنگ‌ها به طور خاص برای انتقال آب از منبع به پمپ آب طراحی شده‌اند. شیلنگ ورودی یا مکش برای پیچیدن انعطاف‌پذیر است؛ اما دارای سفتی است که از فروریختن شیلنگ جلوگیری می‌کند. شیلنگ ورودی طوری طراحی شده است که به سیال اجازه می‌دهد به‌راحتی به داخل پمپ جریان یابد درحالی‌که فرونمی‌ریزد.

شلنگ تخلیه

آب را می‌توان مستقیماً از پمپ تخلیه کرد، اما اغلب ترجیح داده می‌شود که آب را به مکان دیگری منتقل کنید. شیلنگ تخلیه انعطاف‌پذیر است، به‌راحتی غلت می‌خورد و می‌تواند در صورت نیاز آب را هدایت کند. بسته به فشار و محل شلنگ، ممکن است نیاز باشد شیلنگ در جای خود محکم شود تا از حرکت آن جلوگیری شود.

شیلنگ درجه NSF

در صورت نیاز به آب آشامیدنی، استفاده از شیلنگ درجه NSF ضروری است. شیلنگ‌ها با الزامات ایمنی مواد غذایی FDA سازگار هستند. شیلنگ‌های درجه NFS ما از لوله‌های بافته PVC شفاف ساخته شده‌اند.

شیلنگ تخلیه دمای بالا

هنگامی که آب تخلیه به 200 درجه فارنهایت نزدیک می‌شود، بهتر است از طراحی شیلنگ برای دماهای بالا استفاده کنید. دماهای بالا می‌تواند بر یکپارچگی شلنگی که برای کار با آن طراحی نشده است تأثیر منفی بگذارد. درحالی‌که ممکن است آب در ابتدا جریان داشته باشد، باگذشت زمان، بسته به فشار، شلنگ ممکن است نشت کند یا حتی ترکیده شود.

اطمینان از داشتن نوع مناسب شلنگ به این معنی است که برنامه شما شانس بیشتری برای عملکرد موفقیت‌آمیز در طول زمان دارد. اگر در مورد مشخصات شیلنگ‌های ما سوالی دارید یا نیاز به مشاوره در مورد اینکه کدام شلنگ برای شما مناسب است، لطفاً تماس بگیرید.

به چه شلنگ باغبانی دارای رتبه PSI نیاز دارم؟

رتبه‌بندی PSI در شیلنگ‌های باغی، میزان فشاری است که شیلنگ می‌تواند با خیال راحت تحمل کند. شیلنگ‌های باکیفیت پایین حدود 200 PSI و شیلنگ‌های باکیفیت بالا تا 600 PSI رتبه‌بندی می‌شوند. اگر به دنبال شلنگی با این دوام هستید، شیلنگ‌های zero-G را بررسی کنید! این شیلنگ‌ها می‌توانند تا 650 درجه PSI را تحمل کنند! آنها همچنین مقاوم در برابر سوراخ، سبک‌وزن و درعین‌حال بادوام هستند و طراحی بدون پیچ‌خوردگی دارند که آب را همیشه در جریان نگه می‌دارد.

فشار آب معمولی مسکونی بین 45 تا 80 PSI متغیر است. برای مصارف مسکونی، ما یک شلنگ باغبانی با رتبه PSI 350 یا بالاتر را توصیه می‌کنیم. بااین‌حال، اگر از این شلنگ با واشر فشار استفاده می‌کنید، لطفاً برای جزئیات بیشتر به دفترچه راهنمای مالک خود مراجعه کنید.

آیا می‌توانم آب گرم را از طریق هر شیلنگ باغی بریزم؟

همه شیلنگ‌های باغ برای رسیدگی به آب گرم طراحی نشده‌اند. اگر قصد دارید از آب گرم استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که درجه آب گرم شیلنگ بالاتر از دمای آب گرم شما است.

آیا به شیلنگ باغچه‌ای سالم برای آب آشامیدنی نیاز دارم؟

باور کنید یا نه همه شیلنگ‌های باغ برای آب آشامیدنی ایمن نیستند. اگر قصد دارید از شلنگ باغچه برای مصارف آشامیدنی استفاده کنید، مطمئن شوید که شلنگ برای آب آشامیدنی تأیید شده است.

خواه صاحب‌خانه، پیمانکار یا باغبان آخر هفته باشید، ما یک شلنگ باغچه‌ای داریم که نیازهای شما را برآورده می‌کند. هنگامی که بهترین شلنگ را برای خود انتخاب کردید، آن را به‌صورت آنلاین سفارش دهید.

بهترین شیلنگ آب در بازار ایران کدام است؟- راهنمای 3 مرحله ای

کدام نوع شلنگ برای من بهتر است؟

انواع شلنگ به کاربرد موردنظر شما بستگی دارد. چند نوع شلنگ باغی رایج عبارت‌اند از سبک، متوسط، سنگین، خیساندن، آبپاش و تجاری/پیمانکاری. دقت کنید که در حال حاضر شیلنگ طرح داراکار شفاف خطی برای تمامی حوزه‌های استفاده می‌تواند بهترین گزینه باشد.

شیلنگ‌های باغی سبک و متوسط:

شیلنگ‌های باغی سبک و متوسط ​​از مواد ارزان‌تری ساخته می‌شوند، معمولاً از وینیل باکیفیت پایین یا وینیل تقویت‌شده. این شیلنگ‌ها راحت‌تر پیچ‌خورده، ممکن است اتصالات پلاستیکی داشته باشند، و در قطرهای کوچک‌تر ارائه می‌شوند. طول عمر این شیلنگ‌ها کوتاه‌تر است؛ زیرا در طول زمان سفت می‌شوند. این شیلنگ‌ها برای کسانی که با بودجه کم باغبانی می‌کنند عالی هستند و به طور روزانه از شلنگ استفاده نمی‌کنند.

شیلنگ‌های باغبانی سنگین:

شیلنگ‌های باغبانی سنگین برای صاحبان خانه‌هایی که می‌خواهند شلنگی باکیفیت بالا برای سال‌ها دوام بیاورند، مناسب است. این شیلنگ‌ها کوپلینگ‌های فلزی باکیفیت بالا، فناوری ضد پیچ ​​خوردگی را ارائه می‌دهند و برخی از آنها حتی با ضمانت مادام‌العمر سازنده پشتیبانی می‌شوند.

شلنگ باغچه آبپاش:

شیلنگ‌های باغچه آبپاش و خیسانده برای حرفه‌ای‌ها و صاحبان خانه طراحی شده‌اند تا به‌راحتی چمن‌ها، باغ‌ها و تخت‌های گل را آبیاری کنند. برخی برای مقاومت در برابر عناصر با پوشش‌های محافظ UV ساخته شده‌اند، درحالی‌که برخی دیگر به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که کمی زیرسطح قرار گیرند.

نتیجه‌گیری

در حال حاضر این فروشگاه یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین مجموعه‌ها در زمینه عرضه انواع شیلنگ‌های آب، فروش عمده شلینگ‌های گاز و باغبانی و مدل‌های چندکاربره و فشارقوی در بازار ایران است. درصورتی‌که مایل به خرید این شیلنگ‌ها هستید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که نخست کیفیت تمام آن‌ها را مورد بررسی قرار داده و در مورد هر محصولی که توسط ما به فروش می‌رسد، اطلاعات موردنیاز را به دست آورید.

ما کیفیت تمام محصولات را گارانتی می‌کنیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که در حال حاضر جز دسته‌بندی بهترین‌های بازار به‌حساب می‌آیند. فروش آن‌ها از سمت ما به معنای تأیید اصالت کالا و مناسب‌ترین قیمت بدون هرگونه واسطه است!

منبع: مجموعه تولیدی شیلنگ فیلنشان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *